Lojistik sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmamız yurtdışı zati eşya taşımacılığını da tecrübesi ve profesyonel ekibi sayesinde sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Müşterilerinin kişisel eşyalarını yine onların istediği şekilde gideceği yere ulaştıran firmamız web adresinden de müşterilerimiz eşyalarının durumu hakkında 7/24 bilgi alma şansına sahiptirler. Müşterilerine firmaya başvurulduğu andan itibaren tüm kolaylıkları sağlayan firmamız sayesinde eşyalarınız gönderildiği adrese en kısa süre de sorunsuz bir şekilde ulaşacaktır.

Yurt İçi Ve Dışı Zati Eşya Nakliye Fiyatları

Müşteriler tarafından bir eşya yurt dışına gönderilmek istendiği anda tüm aşamaları eksiksiz bir şekilde yapmak için kapsamlı bir çalışma içerisine giren teknik ekibimiz eşya yerine ulaşana kadar da takibini sürmektedir. Bu işlemlerde ne kadar ücret talep edileceği konusunda ise firmamız da net bir rakam bulunmamaktadır. Çünkü fiyatlar eşyanın nasıl gönderileceği, eşyanın ne olduğu ve nereye gönderileceğine göre değişmektedir. Tüm bu etkenler doğrultusunda müşterilerini memnun etmek için onlara olabilecek en uygun fiyatı sunan firmamız bu konuda lojistik sektöründe müşterilerine yardımcı olan ender firmalardan birisidir.

Taşımacılık Süresi

Müşterilerden eşyayı aldıktan sonra en kısa sürede ve en güvenilir şekilde gideceği yere ulaştırmayı hedefleyen firmamız ürünleri adresine maksimum 3 günde ulaştırmaktadır. Bu süre gümrükte yoğunluk olması, hava şartları ve gideceği yerin mesafesine göre de ufak değişiklikler gösterebilir.

Yurt Dışı Zati Eşya Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Firmamıza müşterimiz yurtdışına zati eşya göndermek istediğinde öncelikle müşteriden ne göndereceği ve nasıl göndermek istediği hakkında bilgi alınmalıdır. Bu eşya gönderimi için müşterilerinden bazı evraklardan isteyen firmamıza bu evraklar da ulaştığında eşya müşteriden alınarak uzun yolculuğa göre hazırlanır ve herhangi bir zarar görmesi engellenir. Daha sonra müşterinin istediği bir yöntem ile yola çıkarılan eşyanın takibini de teknik ekibimiz 7/24 yapmaktadır. Ulaşacağı adrese kadar takibi web adresimizde de yapılan zati eşyanın ne durumda olduğunu müşterilerimizde web adresimiz aracılığı ile takip edebilirler.

Sigortalama

Yurtdışı zati eşya taşımacılığında eşyanın yol boyunca farklı aşamalardan geçmesi ve sürenin uzun olması nedeni ile müşteriler için firmaların eşyayı sigortalamaları çok önemlidir. Bu konuda oldukça hassas davranan firmamız eşyaları 150.000 TL tutarında sigorta yaptırmaktadır. Zararın daha fazla olması durumunda geri kalanı kendisi karşılayan firmamız kesinlikle müşterilerinin mağdur olmalarına izin vermemektedir. Firmamız ile ilgili tüm sigorta belgelerini web adresinde kolaylıkla görebilirsiniz.