Çankaya Nakliyat olarak 25 yılın vermiş olduğu deneyim ve güveni sizlere en iyi şekilde yansıtıyoruz. Amacımız sektörde her zaman diğer firmalara göre lider konumda olmak ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde profesyonel düzeyde eşya taşımacılığı hizmeti sağlayabilmektedir. Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye’nin her il ve ilçesine eşya taşımacılık hizmeti sağlayan şirketimiz son model eşya taşıma araçları ve alanında uzman personellerimiz ile sizlere hizmetler sağlamaktayız.

Kalite standartları ve sürekli olarak korumuş olduğumuz deneyimleri teknoloji ile birleştirerek müşterilerimizin en iyi hizmeti almasını sağlamaktayız. Kullanmış olduğumuz Avrupa malı ekipmanlar ile yüksek katlarda oturan müşterilerimizi asansörlü taşımacılık sistemiyle tanıştırarak hızlı, güvenli ve kaliteli olarak hizmet sağlamaktayız. Her geçen gün artan araç filomuz ve deneyimli personel kadromuzla hafta içi ve hafta sonu dahil olmak üzere her zaman nakliyat ihtiyaçlarınızı eksiksiz düzeyde karşılamaktayız. Ulaştırma Bakanlığı tarafından almış olduğumuz K1,K3 eşya taşıma yetki belgelerimiz ile sizlere sorunsuz eşya taşımacılığı deneyimi yaşatmaktayız.

Çankaya Nakliyat şuanda gelmiş olduğu konumdan bahsetmek gerekirse bir çok bireyin ve devlet kurumunun nakliye işi olduğunda Ankara’da ilk tercih edilen ve ilk akla gelen firmaları arasındadır. Türkiye’nin tüm noktalarına gerçekleştirmiş olduğu sigortalı, marangozlu, ambalajlı ve ekonomik düzeylerde taşımacılık hizmetleri gerçekleştirmiş olduğundan dolayı her zaman diğer nakliye şirketlerine göre en beğenilen ve sevilen nakliyat firması adayıyız. Bizi tercih eden müşterilerimizin güler yüzlü, kaliteli hizmet almasından dolayı oldukça memnunuz ve çalışmalarımıza her geçen gün profesyonel bir şekilde yaklaşmaya devam etmekteyiz.

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz lojistik kapsamında hizmet arasında ise evden eve nakliyat, eşya depolama, dershane taşımacılığı, parça ev ofis nakliyesi, kurumsal nakliyat gibi pek çok alan içerisinde doğru ekipman ve araçların kullanımıyla sizlere hizmet vermekteyiz.

Nakliyat işlemlerinin zor ve tecrübeye bağlı işler olduğundan dolayı nakliyat firması arayan müşterilerimize tavsiyemiz şudur ki her zaman sektöründe lider firmalar ile çalışmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz. Taşıma öncesinde sunmuş olduğumuz ücretsiz ekspertiz danışmanlığı sayesinde ilk olarak eşyalarınızı görüyor ve eşyanızın miktarıyla orantılı araçların, personellerin ve kullanılacak olan malzemelerin kararını veriyoruz.

Türkiye geneline şehir içi ve şehir dışı kurumsal düzeyde sigortalı, marangozlu, ambalajlı eşya taşımacılığı hizmeti almak için firmamızı günün her saati arayabilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz.