Sigortalı taşımacılığın önemini hemen hemen her hizmet alanımızda belirtmekteyiz. Kurumsal ve bireysel taşımacılığında sektöründe lider markası haline gelen Çankaya Nakliyat firması olarak işimize göstermiş olduğumuz gerekli hassasiyet ve güveni müşterilerimize yansıtmaya devam etmekteyiz. Firmamızdan alacağınız her türlü şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde anlaşmalı çalışmış olduğumuz sigorta firmaları tarafından tüm eşyalarınız sigorta kapsamı dahilinde taşınmaktadır.

Taşınma öncesinde ücretsiz olarak müşterilerimize sunmuş olduğumuz ekspertiz hizmetimiz sayesinde eşyalarınız görülüp envanter listesi çıkarıldıktan sonra her bir eşya sigorta güvencesi altına alınmaktadır. Yapılan sigorta poliçeleri ile müşterilerimizin aynı zamanda hasar takiplerinin yapılması, sigorta şirketleri ile organize olarak çalışması, evrak dosya takiplerinin sağlanması gibi alanlarda içerisinde de hizmet sağlamaktayız.

Çankaya Nakliyat olarak yapmış olduğumuz taşıyıcı sorumluluk sigortaları ile ev, ofis taşıma ve diğer lojistik hizmetlerde meydana gelen kaza durumlarında veya eşyanızın başına olumsuz bir durum geldiğinde uygulanan sigortadır. Biraz daha açmak gerekirse paketleme, yükleme, boşaltma faaliyetleri sırasında firmamızdan kaynaklanan sorunlar nedeniyle eşyanın zarar görmesi durumunda sizlere ödeme yapılan sigortanın kapsamıdır. Bunların yanı sıra doğal afetlerden oluşabilecek, deprem, sel, su baskını, hırsızlık gibi olumsuz durumlara karşıda sigorta güvence altındadır.

Çankaya evden eve nakliyat şirketi olarak hizmet vermiş olduğumuz hizmetlerin tümü sigortalı nakliyat güvencesi altında sağlanmaktadır. Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde sizlere sektöründe kusursuz, güvenilir eşya taşıma firmalarıyla iş yapmak, hizmet almak istiyorsanız firmamızı günün her saati arayabilirsiniz. Sorunsuz bir hizmet ancak Çankaya Nakliyat güvencesi altında sağlanabileceğini müşterilerimizin bilmesini isteriz.