Nakliye sektörünün hızla ülkemizde gelişim göstermesiyle müşterilerimize iyi düzeyde hizmet sunabilmemiz için sizlere ücretsiz olarak ekspertiz desteği vermekteyiz. Nakliye tarihinizden 2-3 iş günü içerisinde firmamızı aradığınız taktirde randevu saatinizde eksperimiz evinize gelerek tüm eşyaları baştan sona kadar analiz eder ve envanter listesi çıkartır. Tüm eşyalarınız listenir ve eşyanızın miktarıyla orantılı düzeyde ekipman ve kullanılacak olan malzemelere karar verilir.

Eksper eşyalarınızı inceledikten sonra hangi boyut ve türdeki bir aracın evinizi taşıyacağı, kaç kişilik personel kadrosuyla sizlere hizmet verileceği, kullanılacak olan malzemelerin miktarı ve seçimi, eşyanın sigorta kapsam değeri gibi bir çok konuda ön araştırma yapar ve sözleşme kapsamında sizlere taşımacılık hizmeti sunulur.

Ekspertiz her taşımacılık firması tarafından sunulması gereken bir hizmet türüdür. Çünkü taşınma günü her hangi bir sorun ile karşılaşılmaması için her firma tarafından ücretsiz bir biçimde sunulması gerekmektedir. Eğer firmalar ekspertiz desteği sunmuyor ise taşınma gününde bir çok sorunla karşılaşacağınızı belirtmek isteriz.

Ekspertiz Hizmeti ve Fiyatlandırma Aşaması

Eksperimiz eşyalarınızı inceledikten sonra taşınma maliyetinin belirlenmesinde bir takım hususlar bulunmaktadır. Fiyat faktörünü etkileyen unsurlar arasında maddeler aşağıda belirtmiş olduğumuz şekilde belirlenmektedir.

  • * Eşyanın miktarı ve ağırlığı,
  • * Gerekli ambalajlama malzemeleri ve miktarı,
  • * Eşyanın miktarıyla orantılı taşıma personelleri,
  • * Eşyanın alınacağı kat durumu,
  • * Eşyanın gideceği yeni evdeki kat durumu,
  • * Eşyanın gideceği mesafe aralığı,
  • * Eşya taşıma sigortası bedeli,

Yukarıda belirtmiş olduğumuz maddeler taşımacılık fiyatlarını etkileyen unsurlar arasındadır. Sizlerde profesyonel bir taşımacılık serüveni yaşamak istiyorsanız eğer muhakkak firmalardan ücretsiz ekspertiz desteği almayı unutmayınız. Firmalar eksper göndermiyor ise o firma ile irtibatınızı kesiniz.