Antika eşya nakliyatı diğer eşya taşıma işlemlerine göre daha fazla titizlik gerektirmektedir. Firmamız ise uzun yıllardır lojistik sektöründe çalışmanın getirdiği tecrübe Avrupa standartlarındaki ekipman ve ekibi ile antika eşyalarınızı istediğiniz yerden istediğiniz yere güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır. Firmamızın uyguladığı 3 aşamalı taşıma sistemi sayesinde taşıma işlemi sırasına herhangi bir sorun yaşanma olasılığı oldukça düşüktür. Müşterilerimizi kendilerini güvende hissetmeleri için personeline her türlü eşya taşıma işlemi konusunda eğitim aldırmış olan firmamız taşınacak antika eşyaları da olası sorunlara karşı en güvenilir sigorta şirketleri ile anlaşarak sigorta yaptırmaktadır.

Antika Eşya Nakliyatı Fiyat

Lojistik sektöründe hizmet veren firmalar arasında müşterilerine en uygun fiyatları vermesi ile bilinen firmamız bu konuda da müşterilerine ne kadar değer verdiğini ispatlamaktadır. Ancak bu fiyatlar bazı durumlarda değişiklik göstermektedir. Ülke içinde ve ülke dışında birçok noktaya antika eşya nakliyatı yapan firmamız da fiyatlar eşyaların nereden nereye gideceğine göre değişmektedir. Bunun yanı sıra eşyalardaki risk ve eşyanın çokluğu da fiyatları etkileyen diğer faktörlerdir. Tüm bu etkenler sonrası firmamız bir fiyat belirler ve müşterisine ona göre fiyat verir. Firmamızda ortalama fiyat aralığı ise 1500-3500 arası değişmektedir.

Antika Eşya Nakliyatı Süresi

Antika eşyaların çok değerli olmaları nedeni ile diğer eşya taşımacılığı işlemlerine göre 2 hassas davranan ekibimizin bu özenli tutumu antika eşya nakliyatının daha uzun sürede bitmesine neden olmaktadır. Müşterilerimizi memnun eden bu tutumumuzun temel nedeni ise sorunsuz iş yapma isteğimizdir. Ülke içinde yapılan bir taşımacılık işlemini ekibimiz maksimum 1 günde bitirirken antika eşya nakliyatı 2 gün hatta 3 günde bitebilmektedir.

Antika Eşya Nakliyatı Nasıl Yapılır?

Antika eşya nakliyatın firmamız 5 aşamada tamamlamaktadır. İnceleme, ambalajlama, araca yükleme, araçtan indirme ve yerleştirme sıralaması ile yapılan işlemler sonrası firmamız ortamı düzelterek ortamdan ayrılmaktadır. Antika eşya nakliyat işleminin yapılacağı günden bir gün önce eşyaların taşınacağı yere giden inceleme ekibimiz ortamı ve eşyaların durumunu inceleyerek ertesi gün bir sorun yaşanmasının önüne geçmektedir. Eşyaların taşınacağı gün ise eşyaların zarar görmemesi için çift katlı yapılan eşyaların zarar görmesini engellemektedir. Daha sonra gideceği yere ulaştırılan antika eşyalardan tekrara birleştirilmesi gereken var ise gerekli işlemler yapılır ve eşyalar müşteriye teslim edilir.

Antika Eşya Nakliyatı Sigortalama

Her ne kadar antika eşyaların maddi değerlerinden daha önce manevi değerleri geliyor olsa da firmamız tüm eşyaları fiyatının üstünde sigortalatarak müşterilerimizin herhangi bir kaygı yaşamalarına izin vermektedir. Bu durumun personelimize güvenip güvenmeme ile ilgisi olmamak ile beraber tamamen müşterilerimizin güvenini kazanmak ve sorunsuz taşıma rahatlığını yaşamaları içindir. Tüm ürünler 150000 TL değerinde sigortalatan firmamız bu rakamın üzerinde çıkan zararları da kendisi karşılamaktadır.