İnsanların iş ve başka nedenler ile başka şehirlere taşınmak zorunda olduğu durumlarda en büyük sorun eşyaların taşınması olmaktadır. Tüm ev eşyalarının bir yerden bir yere taşınmasında eşyaların zarar görecek olması ve bu taşıma işleminin oldukça yorucu olması da bu işlemi daha büyük sorun haline getirmektedir. Ancak ülkemizde bu sorunu insanlar için sorun olmakta çıkaran birçok evden eve taşımacılık firması bulunmaktadır.

Şehirlerarası da çalışan bu firmalar sorunsuz bir şekilde eşyaların yerine ulaşması için hizmet vermektedirler. Bu firmaların en kalitelisi olan firmamıza gelerek en uygun fiyatlara evinizi istediğiniz yere taşıyabilir ve hiç bir şey yapmadan yeni evinizin keyfini sürebilirsiniz. İşinde uzman olan ekimiz sayesinde de eşyalarınız alındığı şekilde en kısa sürede yerine ulaşacaktır.

Ankara İzmir Evden Eve Taşımacılık Fiyatları Nelerdir?

Müşterilerine sorunsuz hizmet verebilmek amacı ile güler yüzlü personeli 7/24 hizmet veren firmamızın Ankara İzmir arası evde eve nakliyat fiyatları taşınacak eşyanın yoğunluğuna göre değişmektedir. Fiyat teklifleri sunarken müşterilerimizin de ekonomik anlamda mağdur olmamaları için büyük çaba göstermekteyiz. En uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunan firmamızın web adresi aracılığı ile müşterileriniz günün her saati fiyatlar hakkında bilgi alma şansına sahiptirler.

Ankara İzmir Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Firmamıza başvuru yaptığınızda alınan bilgiler doğrultusunda inceleme ekibimiz evin taşınacağı günden bir gün önce evinize gelip eşyaları ve evin konumunu inceleyecektir. Evin taşınacağı gün ise teknik ekibimiz gerekli malzemeler ile birlikte evinize gelerek incele ambalajlama işlemi sonrasında büyük eşyaları sökerek eşyanın yola çıkacağı araca tek bir çizik dahi olmadan yükleme yapacaklardır. Daha sonra araç İzmir’e ulaştığında da eşyalar eve taşınıp sizin istediğiniz herhangi bir odaya monte işlemleri yapılacaktır. Evin durumuna göre taşıma işlemi asansör yardımı ile veya el ile taşınacaktır.

Ankara İzmir Evden Eve Taşımacılık Süresi

Tecrübeli ve kalabalık ekibimiz işe başladığı andan itibaren en kısa süre de sorunsuz bir şekilde bitirmek için büyük bir çaba harcamaktadır. Ancak Ankara ile İzmir arası yol süresi ve bu yolculuktaki hava şartları göze alındığında maksimum 16-20 saat arası süren taşıma işlemi sonrası ekibimiz son kontrolleri de yaptıktan sonra evinizden ayrılmaktadır.

Ankara İzmir Evden Eve Taşımacılık Sigortalama

Firmamız müşterilerinin kendilerini ve eşyalarını güvende hissetmelerini sağlamak için 100.000 TL değerindeki sigorta işlemlerini ücretsiz olarak karşılamaktadır. Ayrıca firmamız müşterilerinin güvenlerini kazanabilmek içinde sigorta poliçesini iş öncesi onlara teslim etmektedir. Bu poliçe ile müşterilerimiz isterlerse anlaştığımız sigorta firma ile de iletişime geçerek teyit edebilirler.