Başta evden eve ve şehir içi olmak üzere farklı türlerde nakliyat seçenekleri zengin alternatifler sunsa da ofis taşımacılığı için aynı şeyi söylemek zordur. Nakliyat işi yapan firmaların çoğu yalnızca evden eve nakliyata yoğunlaştığı için ofis, büro ve iş yeri taşımacılığı hizmetleri vermezken bu alanda hizmet veren firmaların da kurumsallık düzeyleri, çoğu zaman güven vermekten uzak ve yetersizdir. Çankaya Nakliyat, ofis taşımacılığı konusundaki eksikleri gidermek ve zengin alternatifler sunmak amacıyla gelişmiş nakliyat hizmetlerinin yanı sıra depolama hizmeti de verir. Böylece A’dan Z’ye kapsamlı bir ofis taşımacılığı hizmeti almış olursunuz.

Ofis Eşyalarınız ve Belgeleriniz Çankaya Nakliyat’ın Sigortalı Taşımacılık Hizmeti ile Güvende

Ofisiniz için nakliye hizmeti gerekiyor ancak içerisinde yer alan mobilyalara, elektronik eşyalara ve belgelere zarar gelme ihtimalinden çekiniyorsanız Çankaya Nakliyat, tam olarak bu noktada devreye girer ve sigortalı nakliyat hizmeti ile aklınızdaki çekinceleri ortadan kaldırır. Sigortalı ofis taşımacılığı hizmeti sayesinde büro mobilyalarından dekoratif ürünlere, elektronik eşyalardan dokümanlarınıza her şey güvence altına alınır ve ister uzun mesafe olsun ister kısa mesafe; tüm yol boyunca ofis malzemeleriniz sigortalı bir şekilde taşınır.

Tüm Bilgilerinizin Gizli Tutulduğu Her Açıdan Kusursuz Bir Ofis Nakliye Süreci

Çoğu firma için ofis ortamında kullanılan bilgisayarlardan personel dolaplarına, belgelerden diğer malzemelere kadar birçok şeyin gizli tutulması gerekebilir. Bilgi güvenliği ve firma imajı açısından yüksek öneme sahip olan gizlilik, Çankaya Nakliyat’ın en çok önem verdiği konular arasında yer alır. Taşımacılığını yaptığı firmaların yalnızca dokümanlarıyla ilgili değil; aynı zamanda ofis içerisinde kullanılan diğer içerikleriyle ilgili de bilgi paylaşmayan Çankaya Nakliyat, her zaman her açıdan tam güvenlik ilkesi ile çalışır.

Numaralandırılan Koliler ile Ofis Nakliyat Süreciniz Çok Daha Pratik Bir Hâle Geliyor

Çankaya Nakliyat, her taşımacılık hizmetinde olduğu gibi öncelikle taşınacak eşyaları tespit eder ve gruplandırır. Ardından gruplandırılan bu eşyalara uygun paketleme yöntemini seçerek sizin isteğinize göre numaralandırır. Önem derecesine göre numaralandırılan koliler, özellikle taşınma ardından yerlerine yerleştirilecek olan belgeler konusunda büyük rahatlık sağlar. Böylece hangi dokümanlar hangi kolideydi telaşına düşmeden numaralarına göre kolayca ve kısa sürede yerleştirme işlemi gerçekleştirilir. Kolilere yerleştirilemeyen eşyalar içinse özenle demonte işlemi yapılır ve ilgili eşyalar, balonlu naylon ya da streç filmlerle sarılarak belirtilen adrese yönlendirilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Ofis taşımacılığı sürecindeki sigortalı nakliyat hizmetini standart olarak mı sunuyorsunuz?

Evet. Hem müşterimizin hem de firmamızın sağlıklı, profesyonel ve kaliteli bir nakliyat deneyimine sahip olması açısından tüm hizmetlerimizde sigorta seçeneğini standart olarak sunuyoruz.

Ofis nakliyat hizmetiniz hangi iller ve ilçeler için geçerli?

Ankara ofis taşımacılığı hizmetimiz dışında Ankara – İstanbul ya da Ankara – İzmir gibi farklı destinasyonlar için de nakliyat hizmetimiz bulunuyor.

Ofis taşımacılığı fiyatları hakkında ekspertiz çalışması yapılmadan önce bilgi alabilir miyim?

Evet. Taşınacak yük oranı ve toplam mesafe gibi bilgileri bizimle paylaştığınızda tahmini fiyat bilgisi almanız mümkün oluyor.