Profesyonel olarak nakliyat ve taşımacılık sektöründe çalışan firmamız müşterilerine üstün hizmet sunma amacıyla çalışmaktadır. Uzun yıllardır taşımacılık sektöründe edindiği deneyimler ile kurumsal yönde taşımacılık hizmeti de vermektedir. Gerek kamu kurumları olsun, gerek kurumsal firmalar olsun yıllardır konut taşıma sektöründe edindiğimiz deneyimlerimizi bu iki alana da yansıtmaktayız. İş yerlerinin taşınması bir ev taşınmasına göre çok daha karmaşık bir işlem olması sebebiyle Çankaya Nakliyat bu konuda profesyonellikten ödün vermeden hizmetlerine devam etmektedir.

Kurumsallığa Önem Veriyoruz

Çankaya Nakliyat firmamız taşımacılık alanında kurumsallık alt yapısı oluşturan ender firmalar arasına girmiştir. Alanında deneyimli uzman personelimiz, son model araçlarımız ve son teknoloji ekipmanlarımız ile müşterilerimizin kamu kurum taşıma ya da kurumsal taşımacılık alanında ihtiyaçlarına yanıt vermek amacıyla çalışıyoruz. Başta Ankara ilimiz olmak üzere tüm Türkiye’de taşımacılık hizmeti veriyoruz. Bu hizmeti verirken profesyonel çalışan, profesyonel ekipman ve profesyonel iş yönetiminden ödün vermeden hizmetlerimizi devam ettiriyoruz.

Ücretsiz Ekspertiz

Kamu kurum taşıma işlemi öncesinde müşterilerimize ücretsiz bir ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Bu ekspertiz hizmeti çerçevesinde müşterilerimizin iş akışına engel olmadan onların istediği ve belirlediği bir tarihte gelerek uzman personelimiz ve profesyonel araçlarımız ile taşıma hizmetini gerçekleştiriyoruz. Taşıma işlemi uzun sürebilecek bir işlemdir. Bu sebeple de müşterilerimiz ile iş planı yaparak, müşteriye en uygun plan çerçevesinde taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Paketleme ve Kurulum

Kamu kurum taşıma işleminde ekipman, elektronik eşya, dolap ve benzeri ürünlerin çok olması sebebiyle öncelikle deneyimli taşıma personelimiz iş yerinde ki bütün cihazların sökme, demonte ve diğer işlemleri gerçekleştirilerek daha sonra bu eşyalar personelimiz tarafından düzgün bir şekilde taşıma için paketleniyor. Paketlenirken taşıma sektörü için üretilmiş havalı naylon, battaniye, draft kağıt, köpüklü karton gibi malzemeler kullanılarak ürün sarılır. Bu şekilde ürünün taşıma esnasında darbe ve en ufak bir çizik dahi alması engellenerek araca yerleştirilir. Taşıma işlemi sonrası araçtan indirilen ekipmanlar yeni iş yerinde istenilen noktalara istenilen şekilde kurulumu gerçekleştirilerek nakliye hizmeti tamamlanmış olur.

Geniş Referans Listesi

Çankaya Nakliyat olarak müşteri memnuniyetine önem veriyor ve hizmetlerimizi bu doğrultuda iletmeye de özen gösteriyoruz. Daha önceden beraber çalıştığımız müşterilerimizi kontrol etmek ve referanslarımız hakkında bilgi almak amacıyla internet sitemiz içerisinde ki referanslar bölümüne göz atabilirsiniz. Ayrıca kurumsallık yapısı içerisinde adımlarını attığımız kalite standartlarımız hakkında bilgi almak, soru ve önerilerinizi iletmek için müşteri temsilcimiz ile iletişim kurabilirsiniz.