Firmaların taşınma ihtiyaçlarını sorunsuz bir şekilde yerine getirmek amacı ile sunulmakta olan kurumsal taşımacılık hizmetleri, konusunda uzman kişilerce ve günümüzün en ileri teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Herkesin ihtiyacına yanıt verebilecek kapasiteye sahip olan kurumsal taşımacılık hizmetleri, taşınma sürecinin hızlı bir şekilde sonuçlanmasını ve iş sonrasında müşterinin yüzünün gülmesini sağlamaktadır.

Kurumsal Nakliye Hizmeti

En çok özen gösterilmesi gereken taşımacılık hizmetleri arasında yer alan kurumsal taşımacılık, en yeni ve tam donanımlı araçlar tercih edilerek Çankaya Nakliyat firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Tüm eşyaların büyük bir titizlikle ve belli sıralamada taşınması adına özverili şekilde çalışmalarını sürdüren profesyonel ekip, bunun için her zaman en etkili yöntemlere başvurmaktadır.

Yüksek kalite standartlarında ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak gerçekleştirilen kurumsal taşımacılık hizmetleri, her müşterinin ihtiyacına uygun özelliklerdeki araçlar ile gerçekleştirilmekte ve herhangi bir sorun yaşanmasına izin verilmemektedir.

Kurumsal Evden Eve Süreci

Kurumsal taşımacılık hizmetinde, Çankaya Nakliyat firmamız ilk olarak alanda bir inceleme yapılmakta ve buna uygun olarak bir plan oluşturulmaktadır. Bu plan sonucunda taşınması gereken her eşyayı hassasiyet derecesine göre paketleyen taşımacılık ekibi, paketleme işlemi bittikten sonra ise eşyaları belli bir sıra içerisinde araçlara yüklemektedir. Son derece dikkatli bir şekilde araçlara yerleştirilen eşyaların yolculuk esnasında zarar görmemesi adına da gerekli tüm tedbirler alınmaktadır.

Yeni adrese gelindiğinde yine personeller tarafından belirli bir sırada indirilen eşyalar, karışıklığa sebebiyet vermeden tekrar yerlerine yerleştirilmektedir. Taşınması zor olan eşyalar, araçlara demonte halinde yüklenmekte ve sonrasında tekrar kurulumu gerçekleştirilmektedir.

Kurumsal Nakliyat Hizmetlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kurumsal taşımacılık hizmeti gerçekleştirmek son derece ciddi ve sorumluluk gerektiren bir iştir. Birçok önemli eşyanın ve evrakın yer aldığı ofislerde taşımacılık hizmeti gerçekleştirilirken sonrasında herhangi bir karışıklığa neden olmamak adına mutlaka belli bir düzen içerisinde taşıma işlemlerinin yürütülmesi gerekir.

Taşıma sırasında herhangi bir eşyanın kaybolması ya da zarar görmesi, iş sürecini olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Bu sebeple kurumsal taşımacılık hizmetlerinin mutlaka bu konuda uzman firmalar ve kişilerce yerine getirilmesi gerekmektedir.

Kurumsal Taşımacılık Hizmetleri Fiyatları

Kurumsal taşımacılık hizmetlerinde fiyatlar, eşyaların yoğunluğuna ve gidilecek olan adresin uzaklığına göre farklılık göstermektedir. Oldukça makul seviyelerde olan kurumsal taşımacılık hizmetleri fiyatları, iş sürecinize kaldığınız yerden sorunsuzca devam edebilmenize imkan tanımaktadır.

Kurumsal taşımacılık hizmetlerinden faydalanmak ya da bu konuda daha detaylı bilgiler edinebilmek için siz de dilediğiniz her zaman Çankaya Nakliyat firmamızın müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.