Nakliye sektöründe bulunduğumuz süre boyunca özel ve kamu hastanelerinin taşınması işlemlerini yapmaktayız. Hastaneler çoğu zaman bina yenileme veya yeni yapılan bir hastane ile aynı çatı altında hizmet vermeye başlamalarından dolayı taşınma hizmetlerine ihtiyaç duyarlar. Hastaneler çok geniş bir alanda hizmet verdikleri için burada kullanılan cihazlarda büyük ve ağır cihazlar olduğu için bu cihazların taşınması zahmetli ve zor işlerdir. Firmamız geniş filoya sahip olduğu için, hastana taşıma, banka taşıma, fabrika taşıma gibi tüm sektörlere taşıma hizmeti vermektedir.

Hastana Cihazlarının Taşınması

Hastanelerde kullanılan çeşitli teşhis ve tedavi cihazları genellikle hassas cihazlardır. Hassasiyetleri yüksek olan bu cihazların taşınması büyük titizlik istemektedir. Cihazların haricinde hastanelerde bulunan birçok ilaç ve tıbbi ekipmanların özenle zarar görmeden taşınması gerekmektedir.

Ayrıca tüm mobilya eşyaları, hasta yatakları gibi hastanede kullanılan tüm eşyaların hasar görmeden taşınması için firmamız özenli çalışmalar sergilemektedir. Hastane taşıma işleri hızlı olması gerekmekte ve çok fazla ürün bulunduğu için en kısa süre içerisinde taşınma işlemi tamamlanmalıdır. Sağlık konusunda gecikmeler büyük aksamalara neden olabileceği için firmamız özellikle hastane taşıma işlemlerinde mümkün olduğu kadar fazla araç ve personel kullanmaktadır.

Taşıma Alanındaki Liderliğimiz

Nakliye sektöründe lider konumda bulunan firmamız, hastane taşıma işlemlerimiz içinde liderliğini sürdürmektedir. Planlı ve kontrollü bir şekilde yaptığımız işler öncesinde, taşınacak hastanede taşınacak ürünlerin tespitleri yapılmakta ve eşya durumuna göre araç sağlanmaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan tüm personelimiz özel seçilmiş, güvenilir, seviyeli hizmetler sunan, deneyimli, güler yüzlü elemanlardan seçilmiştir. Modern araçlar kullanarak eşyalarınızın özenle taşınmasına dikkat etmekteyiz.

Nasıl Yapılır?

Hastane taşıma işlemleri için öncelikle personel ve ekipman olarak yeterli olan, güvenilir firmalar ile görüşmeler yapmalısınız. Görüşmeniz sonrasında taşıma işlemine başlamadan önce tüm ürünler sigortalanmalıdır. Firmamız yapılan anlaşma sonrasında hastanede bulunan ve taşınacak olan tüm ürünleri özel ambalaj ürünleri ile paketlemektedir. Küçük eşyalar elle büyük eşyalar ise en uygun forklif cihazları ile dikkatli bir şekilde taşınır ve nakliye aracına bindirilir. Tüm cihazlar araç üzerinde sabitlenir ve taşıma esnasında zarar görmesi önlenmeye çalışılır. Tüm eşyalar arasına yalıtım malzemeleri konularak cihazların birbirine zarar vermesi önlenir.

Hizmetlerimiz

Taşıma sektörünün öncüsü olan firmamız, sahip olduğu ekip ve personellerle ev taşıma, iş yeri ve ofis taşıma, banka taşıma, fabrika taşıma, antika taşıma, sanat eseri taşıma vb. tüm alanlarda taşıma hizmetleri vermektedir. Hizmetlerinde güven ve kaliteye önem veren bir firma olarak sektöre yön vermeye çalışmaktadır.