Ülkelerinin ülkemizdeki temsilcileri olan konsolosluklar uluslararası alanda büyük önem taşımaktadır. İçerisinde birçok önemli evrakın bulundu elçiliklerin da bazı sebeplerden dolayı taşınmaları gerekebilir. Birçok lojistik firması bu riskli işi yapmaya yanaşmasa da eğitimli ve alanlarında uzman personellerine güvenen firmamız tüm eşya taşımacılık işlerinde olduğu gibi konsolosluk taşımacılığını da sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Sorunsuz bir taşıma işlemi için taşıma işlemi öncesinde de taşınacak alanda incelemeler de bulunan ekibimiz yapmış olduğu incelemeler sonucunda müşterilerine piyasanın altında en uygun fiyatı sunmaktadır. Sizlerde en kaliteli hizmeti en uygun fiyata almak için mutlaka web adresimizi ziyaret etmeli müşteri hizmetleri aracılığı ile firma yetkilileri ile görüşmelisiniz.

Konsolosluk Taşımacılığı Fiyatları

Ülkeler arasında büyük önem taşıyan konsoloslukların her ülkede kendilerine ait toprakları vardır. Bu topraklar arasında konsoloslukların taşınması gerekebilir. Bu işi yapacak lojistik firması için ise konsolosluk içerisinde gizli bilgilerin olma ihtimalinden dolayı iş biraz risklidir. Bu nedenle birçok firmanın yanaşmadığı bu taşıma işinin buna göre de fiyatı biraz pahalıdır. Tüm bu risklere rağmen müşterilerine fiyat sunma konusunda oldukça hassas olan firmamız konsolosluk taşıma işlemlerini de en uygun fiyata yapan firmadır. Bu fiyatların ne olduğunu öğrenmek için ise web adresimize girerek canlı destek birimi aracılığı ile fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Konsolosluk Nakliye Süresi

Konsoloslukların resmi kurumlar olması ve içinde önemli evrakların olması nedeni ile evrakların düzgün bir şekilde önem sırlarına göre paketlenmesi gerektiğinden dolayı aynı şehir içerisinde yapılan taşıma işlemleri dahil 24 saati bulmaktadır. Farklı şehirlere taşınacak işlerde ise yolun saatinin de içine eklendiği bu süre 25 ile 40 saat arası değişmektedir. Uluslararası yapılacak konsolosluk taşıma işlemlerinde ise süre 2 katına kadar çıkmaktadır.

Konsolosluk İşlemleri

Konsolosluk taşımalarında ilk öncelik evrak ve kitaplardadır. Bu evrak ve kitapları ekibimiz önem sırasına göre sıraladıktan sonra ambalajlayarak çelik sandıklara katmaktadır. Daha sonra küçük eşyalar da ambalajlama işleminden sonra sandıklara katılmaktadır. Sonrasında mobilyalara geçen ekibimiz mobilyaları da içerisinde sünger olan aparatlar ile ambalajlamaktadır. Bir sonraki aşama ise ambalajlanan tüm eşyaların araca yüklenmesidir. İstenilen yere varıldığında ise tüm eşyalar taşınır ve mantolama gerektiren işlem varsa yapılır. Kitap ve evraklarda düzgün bir şekilde yerleştirildikten sonra çevre temizliği yapan ekibimiz ortamdan ayrılır.

Elçilik Nakliyesinden Sigortalama

Firmamız tüm taşımacılık işlemlerinde olduğu gibi konsolosluk taşımacılığında da tüm eşyaları 300000 TL karşılığında sigorta yaptırmaktadır. Bu şekilde müşterilerinin güvenini kazanan firmamız sigorta poliçesini de taşıma işlemi öncesi müşterileri ile paylaşmaktadır. Bu poliçe ile müşteriler sigorta kapsamında nelerin olduğunu öğrenebilirler.