Çankaya Nakliyat ana taşımacılık faaliyeti aslında lojistiktir. Tüm Türkiye genelinde düzenlemiş olduğumuz şehir içi, şehir dışı tüm lojistik taşımacılık hizmetlerinde müşterilerimize profesyonel olarak fuar taşımacılığı hizmeti sağlamaktayız. Fuarlarda sergilenecek olan malzemelerin taşınması, fuar bitmesinden sonra depolanması gibi birçok hizmeti beraberinde sunmaktayız.

Türkiye genelinde gerçekleşen birçok fuar nakliyesi bulunmaktadır. Planlama ve nakliye çalışması ve gerekli ekspertiz kontrolleri sağlanarak müşterilerimize kusursuz nitelikte eşya taşımacılığı hizmeti sağlamaktayız.

Fuarda bulunan tüm elektronik, mekanik, plastik ve mobilya türünden oluşan eşyalarınızı kullanmış olduğumuz birinci sınıf ambalajlama malzemeleriyle paketliyor ve istediğiniz adrese son model eşya taşımacılık araçlarımız ile Türkiye’nin her noktasına gönderimini sağlıyoruz. Fuar eşyalarınızı isterseniz depomuzda da aylık olarak muhafaza edebileceğinizi belirtmek isteriz.

Çankaya Nakliyat olarak sizlere fuar taşımacılığı hizmetleri kapsamında sunacağımız hizmetler aşağıda belirtmiş olduğumuz şekilde gerçekleştirilmektedir.

* En uygun nakliye hizmetinin ön keşfi için ücretsiz ekspertiz hizmetleri,

* Talep edilirse yurt dışı gümrükleme çözümleri,

* Fuar eşyalarının yükleme, boşaltma ve ambalajlama çözümleri,

* Paketleme ve depolama,

* Diğer taşıma lojistik çözümleri