Üniversite taşımacılığı gibi kapsamlı bir nakliyat işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren firmamız birçok firmanın cesaret bile edemediği bu taşıma işlemini lojistik sektöründeki tecrübesi ve eğitimli personeli sayesinde kolaylıkla başarmaktadır. Üniversite içerisindeki kitapları ve mobilyaları aldığı şekilde tekrar yerine düzen firmamız hiçbir karışıklık yaşanmaması için oldukça sistemli çalışmaktadır. Uzun yıllardır sektörde olmanın avantajını burada yaşayan firmamız da olası sorunları karşı sigortalama hizmeti de bulunmaktadır. Uygun fiyatlara en kısa süre de son teknoloji ekipmanlar ile taşınan eşyalarınız da sorun olma olasılığı oldukça düşüktür. Web adresimizde bulunan müşteri hizmetleri ile 7/24 sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Üniversite Taşımada Fiyatılandırma

Üniversite taşımacılığının kapsamlı bir iş olmasından dolayı biraz fazla olsa da diğer firmalara göre en uygun fiyatı veren yine de firmamızın olduğu görülmektedir. Eşya çokluğundan dolayı artan fiyatlar eşyaların şehir içi mi yoksa şehir dışına mı taşınacağına göre değişmektedir. Müşterilerinin ekonomik durumlarına göre en uygun fiyatı onlara sunan firmamızın web adresinde bulunan canlı destek birimi aracılığı ile üniversite taşımacılığı fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sunulacak fiyat taşıma işlemlerinde asansör kullanılıp kullanılmayacağına göre de değişmektedir.

Üniversite Taşımacılık Süresi

Her taşıma işleminde olduğu gibi üniversite taşımacılığında da anahtar teslimini en kısa süre de yapmayı hedefleyen firmamızın üniversite taşıma işlemleri maksimum 3 gün sürmektedir. Kalabalık ekibimiz ve teknolojik aletlerimiz sayesinde şartlara bağlı olarak daha da kısalan bu süre de eşyaların hangi mesafede götürüleceğine göre de değişmektedir. Eşya yoğunluğundan dolayı da ambalajlama işleminin uzun sürmesi bu sürenin uzamasında önemli bir etkendir.

Üniversite Taşıması Nasıl Yapılır?

Üniversite gibi büyük bir kurumun taşıma işlemi büyük bir titizlik istemektedir. Taşınacak eşya sayısının fazla olmamasından dolayı bu eşyalardan herhangi birisinin kaybolmasını ve zarar görmesini istemeyen teknik ekibimiz oldukça hassas davranmaktadır. Taşıma gününden bir gün önce inceleme ekibimizin verdiği bilgiler doğrultusunda ertesi gün giden teknik ekibimiz büyük eşyaları sünger ile ambalajlayıp küçük eşyaları sarıp sandıklara kattıktan sonra asansör yardımı ile eşyaları araca yüklerler. Daha sonra bu eşyalar araç yardımı ile gideceği yere ulaştırılır. Taşıma işlemi düzenli bir şekilde yapılarak monte edilecek eşyaların mantolama işlemleri yapılır. Diğer eşyalarda yerleştirildikten sonra ekibimiz ortamı temizleyerek oradan ayrılır.

Üniversite Nakliyesinden Sigortalama

Eşyalarınızın hepsini 200000 TL karşılığında güvenilir sigorta şirketleri ile anlaşarak sigortalatan firmamız bu şekilde olası sorunlarda da eşyalarınızın karşılığını fazlası ile ödemektedir. Bu şekilde müşterilerinin de kaygı yaşamasının önüne geçen firmamız güvenlerini kazanmaktadır. Ayrıca müşterilerin daha da güven duymaları için taşıma işleminden önce sigorta işlemi poliçesi müşterilerimize verilmektedir.