Para kasası taşımacılığı dikkat isteyen hassas bir konudur. Ağır bir eşya taşımacılığı yapılacağından doğru ekipmanların temin edilmesi önemlidir. Ekipman olmadan para kasası taşımacılığı yapmak mümkün değildir. Ekipmanlarından doğru seçilmesi gerekmektedir. Yapılacak en küçük yanlış para kasasının zarar görmesine, istenmeyen olaylarla karşılaşılmasına sebep olabilir. Biz yıllardır bu sektörde yer alan bir firma olarak sadece para kasası taşımacılığı değil ağır eşya olarak birçok taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Doğru ekipmanlar kullanarak doğru ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

Kasa İncelenmesi

Para kasası taşımacılığı öncesinde yapılması gerekenler vardır. İlk olarak kasanın ağırlığı incelenir. Kasa ağırlığı belirlendikten sonra taşımacılık için doğru ekipmanlar seçilir. Taşıma işlemlerinden önce kasanın herhangi bir zarar görmemesi için en kaliteli birinci sınıf kalitede ambalajlama malzemeleri kullanılır.

Ambalajlama Malzemeleri

Taşınacak olan eşyanın türüne göre ambalajlama işlemi farklı yöntemler kullanarak yapılır. Para kasası taşımacılığında da diğer taşıma işlemlerinde olduğu gibi birinci sınıf ambalajlama malzemeleri kullanılır. Ambalajlama işlemi özel paketler ile yapılır. Kraft kağıt, havalı naylon, bant, ip gibi maddeler kullanılarak ambalajlama işlemi dikkatli bir şekilde deneyimli Çankaya Nakliyat personelleri tarafından yapılır. Paketlenmiş olan kasa özel askı aparatlar kullanılarak müşterinin talep ettiği adrese teslim edilir.

Taşıma Ekipmanları

Para kasası taşıma işlemini çeşitli ekipmanlar yardımı ile yapıyoruz. Özel askı sistemleri, kızak, forklift sistemi gibi birçok ekipmanı para kasası taşımacılığında kullanıyoruz. Ekipmanlar bazı durumlarda yeterli olmaz. Bu gibi durumlarda devreye insan gücü girer. Çankaya Nakliyat bünyesinde profesyonel ekibimizin sayesinde deneyimli insan gücünden yararlanarak müşterilerimize profesyonel eşya taşımacılığı deneyimini yaşatmış oluruz. Bu işlemlerden sonra istenilen adrese kasa taşıma işlemini yapıyoruz.

Sigorta Yaptırmak

Para kasaları maddi değeri yüksek kasalardır. Para kasası taşıma konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kasaların sigorta kapsamında taşınmasının sağlanmasıdır. Ekspertiz işlemleri bittikten sonra sigorta işlemi yapılabilir. Sigorta kapsamında anlaşmış olduğumuz firmalar bulunmaktadır. Firmalar tarafından para kasanızın taşınma işlemini güvence altına alabilir, rahat bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Uygun fiyat seçenekleri ve deneyimli hizmetimiz ile sizlere en iyi hizmeti vermek için çaba gösteriyoruz. Para kasası taşıma ve diğer tüm uygularımız hakkında bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilir, sorularınızı sorabilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Çankaya Nakliyat olarak siz müşterilerimizin memnuniyeti için elimizden gelen her şeyi yapıyor, bu sektörde ki deneyimimize güveniyoruz. Firmamızı günün her saatinde arayabilir, randevu alabilirsiniz.