Standart taşımacılık işlemlerinin yanı sıra askılı tekstil taşımacılığı da yapan firmamız müşterilerine son teknoloji araç ve ekipmanları ile kısa sürede sorunsuz taşıma işlemleri garantisi vermektedir. Anlaşılan saatte adrese ulaşan ekipleriniz tekstil ürünlerinize herhangi bir zarar vermeden alıp gidilecek adrese aynı şekilde bırakacaktır. Tüm bu işlemleri sigortalı ve alanında uzman eğitimli teknik ekibi ile gerçekleştiren firmamız sizlere eşyaların miktarı nereye gidileceğine göre lojistik sektöründeki en uygun fiyatı sunacaktır. Müşterilerimizin hizmetler, ekipmanlar ve fiyat hakkında detaylı bilgi alabilmeleri için 7/24 canlı destek biriminin de olduğu web adresimizi ziyaret etmeleri yeterlidir.

Askılı Tekstil Taşımacılığı Fiyat

Askılı tekstil taşımacılığı işleminde firmamızın net bir rakamı yoktur. Taşınacak ürünün miktarına ve nereye gideceğine göre en uygun fiyatı müşterilerine sunan firmamız ile ilgili fiyat konusunda konuşmak isteyen müşterilerimiz web adresimizde bulunan numaralar aracılığı ile firmamızın yetkililerine ulaşabilirler. Diğer taşıma işlemlerine göre daha çok parçanın bulunduğu askılı tekstil taşımacılığında asansör kullanımı da fiyatı etkileyen önemli bir faktördür.

Askılı Tekstil Taşımacılığı Süresi

Tekstil ürünlerinin çok parça halinde olması nedeni ile zahmetli bir iş olan askılı tekstil taşımacılığının kaç saat süreceğini en fazla etkileyen faktör ürünlerin nereye taşınacak olduğudur. Askılı tekstil taşımacılığı şehir içerisinde olduğunda maksimum 12 saat sürerken, taşınacak yer şehirlerarası olduğu süre yol mesafesine göre değişmektedir.

Askılı Tekstil Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Müşterimiz firmamız ile eşyaların taşınması konusunda anlaştıktan sonra inceleme ekibimiz eşyaların ve taşınacak yer hakkında bilgi sahibi olmak için bir gün önceden belirtilen adrese gider. Gerekli işlemler yapıldıktan sonra bu ekipten aldıkları bilgiler doğrultusunda ertesi gün teknik ekibimiz ürünlerin taşınacağı yere gitmektedir. İlk olarak tekstil ürünlerin zarar görmemesi için üzerlerine poşet geçiren ekibimiz daha sonra eşyaları askılı bir şekilde bu iş için özel olarak tasarlanmış olan aracımıza yüklerler. Diğer malzemelerde düzgün bir şekilde kolilere katılır. Daha sonra eşyaların taşınacağa yere gelindiğinde ise eşyalar düzgün bir şekilde taşınır. Çevre temizliğini de yapan ekibimiz anahtarı teslim ederek ayrılır.

Askılı Tekstil Taşımacılığı Sigortalama

Bir çok lojistik firmasının sigorta konusunda yalan söylüyor olması lojistik sektörüne güven açısından büyük zarar vermiştir. Bu güveni tekrardan yapmış olduğu sigorta poliçesini taşıma öncesi müşterilerine vererek kazanmayı başaran firmamız taşıma işlemleri için sigorta şirketi ile 200.000 TL tutarında anlaşma yapmıştır. Firmamız hakkındaki tüm bilgiler web adresimizde mevcuttur.