Çankaya Nakliyat olarak taşımacılık hizmetlerinin titizlik ile yapılması gerektiğini biliyor ve size özel çözümler üretmeye devam ediyoruz. 20 Yılı aşan deneyim ve tecrübeyle hareket eden taşımacılık şirketimiz gereken özen ve hassasiyeti sizlere göstererek profesyonel düzeyde nakliye hizmeti vermektedir.

Çalışma koşullarının en iyi şekilde yerine getirilmesi ile sizlere profesyonel kurumsal dershane taşımacılığı alanında hizmet vermekteyiz. Ülkemizin bir çok ilinde bulunan tüm dershaneleri hemen hemen firmamız aracılığı ile taşınmıştır. Firmamızı tercih etmelerindeki en büyük etki kurumsal bir firma oluşumuzdur. Dershaneler bir eğitim yuvası olduğu için birçok ders ekipmanlarına sahiptir. Sıra, tahta, masa, sandalye, ders kitaplarının olduğu bir kurumlardır. Son model kapalı çelik kasa nakliye araçlarımız ve alanında uzman ekibimiz ile sigortalı, marangozlu, ambalajlı dershane taşımacılık alanında sizlere hizmet vermekteyiz.

Dershane taşımacılık hizmeti almaya karar verdiğinizde ücretsiz eksperimiz dershanelerinize gelerek ilk olarak keşif hizmeti sağlar. Taşınacak olan eşyanın miktarının incelenmesi, kaç personel çalışacağı, eşyalarınızın taşıyacak olan aracın boyut ve miktar boyutunun belirlenmesi gibi hususları değerlendirerek önceden bir çalışma programı hazırlar. Buradaki tespitimizdeki en büyük amaç taşınma günü hiçbir aksiliğin yaşanmaması bakımından yapılmaktadır. Eşyaların ekspertiz tespiti yapıldıktan sonra taşıma günü öncesinden eşyalara anlaşmalı çalışmış olduğumuz sigorta firmaları tarafından ücretsiz sigorta yapılarak eşyalarınızın güvenliği sağlanmış olmaktadır.

Çankaya Evden Eve Nakliyat olarak başta Ankara olmak üzere bir çok dershane kurumunun taşımacılık hizmetini başarı ile tamamlamış, teşekkür sertifikaları almaya hak kazanmış firmadır. Dershane taşımacılığında özel kullanmış olduğunuz ambalaj paketleme malzemelerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Sorunsuz, güvenilir, geleceğe dair yatırımların tek adresi Çankaya Taşımacılık firması ile sizlerde tanışın.