Türkiye genelinde günlük ve haftalık olarak taşımacılık hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Şehir içi ve şehirlerarası olarak verdiğimiz hizmet ile ev türünde olan eşyalarınızı uygun fiyatlarla, eşyalara zarar vermeyecek şekilde ve talep edilen adrese taşımaktayız. Çankaya Nakliyat olarak kolay ve risk içermeyen bir hizmet alanı olarak gördüğümüz parça eşya taşıma alanını en iyi şekilde hizmet vererek geliştirmeye çalışıyoruz.

Hangi Tür Eşyalar Dahil Edilir?

Parça eşya taşımacılığı hizmetinden önce siz değerli müşterilerimize ücretsiz ekspertiz imkanı sunuyoruz. Ekspertiz imkanı ile ilk olarak eşya tespiti yapıyoruz. Eşyalarınız miktarı ve türleri tarafımızca görüldükten sonra siz müşterilerimizle anlaşıldığı takdirde nakliye sözleşmesi yapılır. Eşyalar için gerekli görülen ambalaj malzemeleri ve çalışacak personel sayısı belirlenir ve sözleşme yapılır. Parça eşya taşımacılığında dahil edilen eşyalar şunlardır: Bekar eşyası, çeyiz eşyası, elektronik eşyalar, öğrenci eşyaları ve birkaç parçadan oluşan koltuklar taşınabilecek olan eşyalar grubunda bulunur.

Eşyaların Ambalajlanması

Taşınma tarihiniz belirlendikten sonra ilk olarak eşyalar birinci kalitede ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlenir. Kullanmış olduğumuz bazı ambalajlama malzemeleri vardır. Kraft kağıt, havalı naylon, köpüklü karton, streç, koli bu malzemeler arasında yer alır. Eşyanın türüne göre ambalajlamada kullanılan malzeme değişkenlik gösterir. Çankaya evden eve Nakliyat bünyesinde paketleme aşaması çok dikkat edilerek yapılır. Kusursuz olarak işlem gerçekleştikten sonra eşyalar araca yüklenir. Müşteri tarafından istenilen adrese götürülmek üzere eşyalar yola çıkar.

Eşyaların Taşınması

Parça eşya taşımacılığı esnasında kullandığımız araçlar son model araçlardır. Alanında profesyonel ve tecrübeli çalışanlarımız ile eşyalarınız hiçbir zarar görmeden kaliteli bir şekilde taşınır. Eşyalarınızın herhangi bir sebepte dolayı yere düşmesi sonucunda zarar görmemesi için kamyonumuzun iç kısmı mobilya ahşap malzemelerinden yapılmıştır. Taşınan araçların zarar görmemesi için bütün tedbirler alınmıştır. Kamyonumuzun dış aksamı kapalı çelik kasa üretime sahiptir. Eşyaların tarafımızca alındıktan sonra ilk alındığı gibi teslim edildiğine emin olabilirsiniz.

Son Aşama

Eşyalar müşteri tarafından talep edilen adrese ulaştıktan sonra boşaltma işlemi yapılır. Boşaltma işlemi elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Ardından müşterimiz gerekli kontrolleri yapar ve eşyalarını teslim alır. Sizlerde parça eşya taşımacılığından yararlanabilirsiniz. Parça eşya taşımacılığı ile ev, ofis türünde olan eşyalarınızı Çankaya Nakliyat güvencesi altında taşıyabilirsiniz. Sigortalı ve ambalajlı olarak taşınan eşyalarınızı boşaltma işleminden sonra kontrol edebilir, şehir içi ve şehirlerarası uygun fiyatlarla eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıtabilirsiniz. Yılların vermiş olduğu güven ve deneyimden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.