Firmamız tüm taşımacılık sektöründe hizmet vermeye çalışmakta ve tüm hizmetleri güvenli, kaliteli olarak sunmaktadır. Banka taşımacılığı alanında gerekli olan donanım ve ekipmanlarımız ile özenle hizmet vermekteyiz. Deneyimli personellerimiz ile tüm alanlarda taşıma işlemlerini en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz. Banka taşımacılığında, banka içerisinde bulunan tüm dosya ve klasörler özel olarak paketlenmekte ve ofis malzemeleri ambalajlanarak taşınmaktadır. Taşıma işlemlerinde hızlı hareket ederek iş kaybı oluşturmadan tüm stantlar ve eşyalar ekiplerimiz tarafından hızlı olarak taşınmaktadır.

Taşımacılıkta Disiplin

Her sektörde yapılan işler kendi kapsamında bir disiplin çerçevesinde yapılmaktadır. Taşımacılık sektöründe de bir takım disiplin ve düzen kuralları bulunmaktadır. Ancak banka taşımacılığında zamanla yarışır bir şekilde kusursuzca işlem yapabilmek için düzen ve disiplin daha çok önem kazanmaktadır. Sektörde belirli bir yeri bulunan firmamız, modern ekipmanları, modelli araçları ve yetenekli personellerle taşıma hizmetlerini güvenle yerine getirmektedir. Banka taşıma işlerinde ücretsiz olarak ön ekspertiz yapmakta ve taşınacak eşyaların büyüklük ve kapsamlarına göre araç belirlemesi, personel belirlemesi yapmaktayız. Bankalarda bulunan tüm evraklar değerli evrak ve önemli evraklar olduğu için özel olarak paketlenmekte ve taşınma esnasında zarar görmemeleri için özel ambalajlanmaktadır.

Profesyonel Taşımacılık

Firmamız müşteri memnuniyetine önem vermekte ve vermiş olduğu tüm hizmetlerde, güven, kalite, Güleryüz ilkelerine dikkat etmektedir. Tüm taşıma işlemlerinde profesyonelce hareket ederek, taşıma öncesinde ön kontrol yaparak taşınacak eşyaların analizi yapılır ve eşya durumuna göre sigorta yapılır. Müşteri ile anlaşma sağlandıktan sonra, yeterli oranda araç ve personellik birlikte istenilen saatte müşterinin yanında olunur. Taşıma işlemlerinin mümkün olabildiğinde hızlı yapılması sağlanarak, müşterinin zaman kaybı en aza indirilmeye çalışılır.

Banka Taşımacılığı Nasıl Yapılmalı

Banka taşıma işleri tamamen güvene dayalı olarak yapılmaktadır. Firmamız bu güne kadar yapmış olduğu çalışmalarda güven kazanmıştır. Bankalar taşınma işlemleri için güvenilir firmaları tercih etmeli ve taşınma esnasının tüm aşamalarında mutlaka gözlemci bulundurmalıdırlar. Firmamız bu güne kadar, taşıma işlemlerinde banka içerisinde bulunan tüm iç teçhizatlar, evraklar ve ATM cihazları gibi tüm eşyaları kusursuzca taşıma başarısını göstermiştir. Banka eşyaları ofis eşyası olduğu için tüm eşyalar yerinde ambalajlanır, özenle taşınır ve yeni yerine istenildiği şekilde yerleştirilir.

Banka Taşıma Aşaması

Banka taşıma işlemleri için ilk aşama güvenilir bir firma bulmaktır. Firma ile anlaşma yapılarak güvenilir elemanların kullanılması istenilmelidir. Tüm evraklar ve ekipmanlar yerinde ambalajlanmalı ve ambalajlama, taşıma ve yerleştirme aşamalarında banka personeli gözlemci olarak bulunmalıdır. Taşıma işlemleri için sigorta yatırılmalıdır.