Nakliyat araçlarımız sadece ev eşyası taşımacılığı için dizayn edilmiş son sistem nakliye araçlarından oluşmaktadır. Araçlarımızın iç kısımları mobilya ahşap malzemeler ile donatılmış olduğundan dolayı araç içerisinde eşyanın zarar görme gibi bir durum oluşmamaktadır. Araçların dış aksamı ise kapalı çelik kasa olduğundan dolayı da oldukça güvenilirdir.

Araçlarımız kasaları evden eve nakliyat ve sunmuş olduğumuz diğer hizmet alanlarına göre kusursuzca dizayn edilmiş olup her ay bakımları zamanında yapılan araçlardan oluşmaktadır. Araçlarımız her iş sonrasında firmamız bünyesinde çalışan personeller tarafından temizliği sağlanmaktadır.

Araçlarımız 2+1, 3+1 ve 4+1 ev tipinde bulunan eşyaları rahatlık ile alabilen alana sahiptir. Dubleks ve tripleks evlerde bulunan her türlü eşyayı rahatlıkla taşıyan araçlardır.

Çankaya Nakliyat olarak toplamda 8 adet eşya taşıma aracımız ile tüm Türkiye geneline şehir içi, şehirler arası nakliye hizmeti sağlamaktayız. Komple ev eşyalarınızı veya parça türünde olan tüm eşyalarınızı rahatlık ile istediğiniz adrese teslimini sağlamaktayız.

Araçlarımızın kasa boyutları 8 mt’ye sahiptir. Ayrınca şehir içi trafik koşullarında da rahatlıkla hareket kabiliyetine sahip araçlardan oluşmaktadır.