Çankaya Nakliyat olarak 15 yıllık nakliyat deneyimine sahibiz. Nakliyatın yanı sıra Türkiye’nin birçok ilinde depolama hizmeti sağlamaktayız. Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu firmamızda siz değerli müşterilerimiz için profesyonel olarak depolama hizmeti veriyoruz.Eşya depolama, ev veya iş yeri eşyalarınız için farklı zamanlarda ihtiyaç duyabildiğiniz önemli bir kurtarıcıdır. Ani ev veya iş yeri değişiklikleri, geçici süre şehir ya da ülke dışında olmak, yeni bir ev, iş yeri tutmadan önce hazırlık aşamasında eşyaları biriktirmek gibi birbirinden farklı sebepler doğrultusunda eşya depolama hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Çankaya Nakliyat, taşımacılık alanında olduğu gibi depolama alanında da profesyonel ve güvenli hizmet anlayışını olduğu gibi sürdürerek fark yaratmayı başarır.

Depo Özellikleri

Depolarımıza akıllı oda tipi eşya depolama adını verdik. Her bir bireye ait ayrı depolar bulunmaktadır. Odalarda siz değerli müşterilerimizin eşyaları en iyi şekilde dikkat edilerek muhafaza edilmektedir. Eşya deposu odalarımız güvenlik kameraları ve güvenlik görevlileri tarafından 7/24 korunmaktadır. Ayrıca depolarımız yangın, deprem, sel gibi durumlara karşı sigortalanmıştır. Sigorta ile eşyalarınız güvence altına alınmıştır.

Depolama İşlemi

Eşyalarınızı eşya depomuzu kullanarak aylık ve yıllık olarak kiralayabilirsiniz. Uzun sürecek işleriniz için rahatlıkla eşya depomuzu tercih edebilir, güvenilir bir ortamda muhafaza edilmelerini sağlayabilirsiniz. Eşya depolama öncesi bazı işlemlerin yapılması gerekmektedir. İlk önce ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertiz hizmeti ile depoya götürülecek eşyalar incelenir. Sonrasında eşyalar göz önüne alınarak taşıma planı hazırlanır. Doğru ambalajlama malzemeleri kullanılarak eşyaların paketlenmesi yapılır. En son personeller tarafından taşıma işlemi gerçekleşir. Ayrıca eşyaların incelenmesi sırasında çıkarılan listenin bir nüshası da müşteriye verilir. Müşterilerimiz eşyalarına ihtiyaç duydukları anda firmamızdan bir hafta önce randevu talep ederler. Eşyaların çıkarılması personellerimiz tarafından yapılır.

Hangi Eşya Türleri Depolanır?

Eşya depomuzda ofis eşyalarınızı, otomobil parçalarınızı, arşiv dosyalarınızı, yaz kış lastiklerinizi ve motosiklet gibi eşyalarınızı depolayabilirsiniz. Görüldüğü gibi depolarımız sadece ev tipi eşyalar için değil geniş bir alanı kapsayan eşyalar içinde kullanılabilmektedir. Tüm eşyalarınızı güvenli bir biçimde eşya depolarımızda muhafaza edebilirsiniz. Eşya depolarımız 2+1 ve 3+1 türündeki eşyalar ile orantılı büyüklüğe sahiptir. Her eşya için yeterli alan vardır.

Depo Güvenliği

Eşyalar depolanmadan önce müşterilerimiz firmamızdan randevu alarak eşya depolanan yeri görebilir, inceleme yapabilir. Firma sorumluları tarafından müşterilerimize depo açılır. Eşyalar depolandıktan sonra odaların kapısı müşterilerin gözetiminde mühürlenir ve tekrardan talep edilirse açılabilir. Oda tipi olarak tasarladığımız depolarda iki adet anahtar bulunmaktadır. Odanın açılması için her iki anahtarın da olması gerekmektedir. Anahtarlardan birinin eksik olduğu durumda odalar kesinlikle açılmaz. İki anahtardan biri Çankaya Nakliyat firmamızda diğeri ise müşterimizde kalmaktadır.

Çankaya Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Profesyonel eşya depolama ve diğer hizmetlerimizden yararlanmak ve bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilir, uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Eşya depolama hizmeti için sunduğunuz alanların büyüklüğü nedir?

Depolama hizmeti almak istediğiniz eşya miktarına bağlı olarak değişmekle birlikte eşya depolarımız genellikle 2+1 ya da 3+1 daire büyüklüklerinden oluşmaktadır.

Eşya depolama hizmeti için kullandığınız alanları görebiliyor muyuz?

Tabii ki. Hizmetin sunulacağı alanları ziyaret edebiliyor, eşyalarınızın yerleştirileceği depoyu da önceden görebiliyorsunuz. Bunun için bizimle iletişime geçerek randevu oluşturmanız yeterli oluyor.

Eşya depolama hizmeti alırken depomuza istediğimiz zaman gelerek eşyalarımızı kontrol edebiliyor muyuz?

Evet. Eşyalarınızın koyulduğu depo, sizinle birlikte mühürlendikten sonra anahtarlardan biri bizde diğeri ise sizde kalıyor. Daha sonraki süreçte deponuzun kapısını açabilmeniz için her 2 anahtara da ihtiyaç duyulduğundan eşyalarınızı kontrol etmek istediğinizde öncelikle bizimle irtibata geçmeniz gerekiyor.

ANKARA EŞYA DEPOLAMA FİYATLARI

Ankara içinde eşya depolama fiyatları aşağıda verdiğimiz tablo içinden depolama fiyatları m3 olarak görebilirsiniz çankaya eşya depolama firması olarak herzaman siz değerli müşterilerimize eşyalarını en iyi şekilde ve en güvenilir şekildemuhafaza edecektir.

Evin Durumu Oda Tarzı Depolama Fiyatlarımız Ortak Alan Depolama Fiyatlarımız
Tek Parça eşya 150 ₺ 300 ₺‘den Başlayan Fiyatlar
10m3 Alan 300 ₺‘ İle 500 ₺‘den Başlayan Fiyatlar
20m3 Alan 500 ₺‘ ile 750 ₺‘den Başlayan Fiyatlar
30 m3 Alan 800 ₺‘den başlayan fiyatlar 1250 ₺‘den Başlayan Fiyatlar
50 m3 Exspertiz Yapılmalı