Başka bir şehre bazen iş, bazen ev değişimi nedeni ile gidilebilir. Gideceğimiz şehri tanımamak özellikle ev bulmak konusunda dezavantajdır. Eviniz hazır olsa bile nakliye ve taşınma işleri gözünüzde büyüyebilir. Oysa uzman firmalardan yardım alarak bu işi kolayca çözebilirsiniz. Hem hızlı hem güvenli olan şehirler arası nakliyat hizmeti firmamız tarafından verilmektedir. Bu hizmet içinde eşyalarınızın paketlenmesi, taşınması ve yerleştirilmesi vardır. Bu hizmete evden eve nakliyat da denilir. Böyle denilmesinin sebebi ise asansörler kullanılmasıdır.

Yeni bir eve ya da ofise taşınmadan önce planlanması gereken en önemli işlerden biri nakliyedir. Eşyalarınızın güvenle, herhangi bir hasar görmeden taşınmasını sağlamak için konusunda uzman ve deneyimli bir firmayla çalışmanız çok önemlidir. Özellikle şehirler arası taşınma planlarınızı yaparken stressiz ve sorunsuz bir taşınma süreci yaşamak için nakliye şirketinize güvenmeniz gerekiyor.

Çankaya Nakliyat ile Yeni Hayatınıza Taşının

Taşınmak sadece eşyaların bir yerden alınıp başka bir yere götürülmesi demek değil. Gidilecek mesafe uzadıkça alınacak riskler de artıyor. Bu sebeple şehirler arası nakliyat, her zaman endişeye neden oluyor. Ancak, bu işi profesyonellerden oluşan bir ekibe devrettiğinizde içinizin rahat etmemesi için hiçbir sebep yok. Çankaya Nakliyat size tam da bu profesyonelliği ve güveni bir arada sunuyor. Her ayrıntısına kadar profesyonel hizmet veren Çankaya Nakliyat ile taşınma stresinden tamamen uzaklaşabilirsiniz.

Her Adımda Profesyonel Hizmet

Şehirler arası nakliyat hizmeti almayı planlıyorsanız Çankaya Nakliyat öncelikle evinize ekspertiz gönderiyor. Çünkü güvenli ve zararsız eşya taşımacılığı için taşınacak eşyaların bilinmesi en önemlli ayrıntı. Evinize gelen ekspertiz eşyalarınızı inceliyor ve size şehirler arası nakliyat fiyatları konusundan bilgi veriyor ve profesyonel ekip tarafından size özel bir nakliye programı hazırlanıyor. Eşyalarınıza göre kamyon, personel, ekipman gibi hususlar ekspertiz incelemesi sonucunda oluşturuluyor, böylece taşınma günü karşılaşılacak sürprizlerin önüne geçilebiliyor.

Sağlam ambalajlanmayan ürünler taşıma sırasında zarar görebileceğinden şehirler arası nakliyatın en hassas noktalarından biri ambalajlama. Çankaya Nakliyat‘ın profesyonel ekibi planlanan taşınma günü geldiğinde eşyalarınızı sadece sizin için kullanılan ambalaj ürünleri ile özenle paketliyor. Paketlenen tüm eşyalar, uygun olarak hazırlanmış araçlara yükleniyor ve şehirler arası yolculuğuna güvenle başlıyor. Eşyalarınız yeni şehrinize ve yeni mekanınıza güvenle taşınıyor. Son aşamada eşyaların kurulumu yapılıyor, size de yeni hayatınızın tadını çıkarmak kalıyor.

Siz de profesyonel ve sigortalı eşya taşımacılığından faydalanmak istiyorsanız firmamızdan randevu alabilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eşya Depolama Hizmeti

Şehir değişikliği durumlarında bazen uygun ev hemen bulunmayabilir. Bu gibi geçici durumlarda eşyalarıma ne olacak diye üzülmenize gerek yok. Eşya depolama hizmetimizden istediğiz süre faydalanabilirsiniz. Depolama hizmeti de nakliye hizmeti gibi eşyalarınız paketlenerek yapılmaktadır. Eşya miktarınıza göre depo büyüklüğü değişebilir. Eşyalar evinizden alınarak firmamız tarafından temiz depolara götürülür. Uygun bir ev bulduğunuzda ise eşyaları buradan alabilirsiniz. Depolar için kesin bir süre sınırı yoktur. Anlaşma sağlandığı süre boyunca eşyalarınızı burada güvenle tutabilirsiniz.