Çankaya evden eve taşımacılık şirketi tüm Türkiye’nin tüm illerine şehir içi, şehirler arası taşımacılık hizmetleri kapsamında sorunsuz ve güvenilir düzeyde nakliye çözümleri üretmektedir.

Ulaştırma Bakanlığı tarafından almış olduğumuz yetki belgeleri olan K1-K3 eşya taşımacılık yetki belgeleriyle sorunsuz olarak nakliye hizmeti sağlamaktayız. Bu belgeler sadece nakliye hizmeti sağlayan firmalara verilen taşımacılık belgeleridir. Belgeleri olmayan firmalar korsan niteliğini taşımaktadır.

Nakliyat yetki belgesi olmayan firmalar ile çalışmamanızı önermekteyiz. Çünkü bu firmalar yetki belgesi olmadığından dolayı taşınma sonrasında sizlere büyük sıkıntılar verebileceğini belirtmek isteriz. Eşyalarınızın taşınma sonrasında zarar oluşumu durumunda karşınızda hiçbir muhatabın olmadığı bir durumu kimse istemez. Bu yüzden nakliye öncesinde anlaşma yapmış olduğunuz firmamın muhakkak Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen yetki belgelerini görmeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Yetki belgesine sahip olan eşya taşımacılık firmaları nakliye işleminin gerçekten kamusal düzeyinde ve yasal olup olmadığını tescillendiğini göstermektedir. Çankaya Nakliyat tüm eşya taşımacılığı yetki belgelerine sahip düzeydedir.

Aynı zamanda haksız rekabetin önüne geçmek ve müşterilerimize kurumsal düzeyde hizmet sağlayabilmek için adımıza yaptırmış olduğumuz marka patent işlemleri ile ismimiz daima korunma kalkanı içerisindedir. İsmimizi taklit eden korsan eşya taşıma firmalarına lütfen itibar etmeyiniz.

Amacımız Çankaya Nakliyat olarak nakliye çözümlerinde kesintisiz olarak hiç ara vermeden Türkiye’nin tüm noktalarına en hesaplı ve kaliteli taşımacılık hizmeti sunabilmektir.