Çankaya Nakliyat profesyonel taşımacılık sektöründe yılların getirmiş olduğu deneyim ve tecrübelerden yola çıkarak müşterilerine kusursuz boyutta arşiv eşya taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Çoğunluk ile arşiv eşya taşıma hizmeti vermiş olduğumuz kişi ve kurumlar arasında muhasebe şirketleri, hastaneler, bankalar, noterler gibi hizmet veren şirketlerin arşiv eşya taşımacılığı hizmeti sağlamaktayız.

Arşiv nedir? Arşiv eşyaları tüm dünya genelinde mecburi sebeplerden ve yasal zorunluluklardan dolayı belirli bir süre saklanması gereken özel evraklardır. Bu evraklar çoğu zaman oldukça fazla olabilmekte veya özel durumlar nedeniyle taşınma sebepleri oluşturabilmektedir.

Yazılı, görsel her türlü bilginin birikmiş olduğu arşiv depoları firmamız bünyemizde çalışan deneyimli personellerimiz tarafından eşyalarınız taşınmaktadır.

Arşivler genellikle ikiye ayrılmaktadır. Bunlar eski ve yeni arşivlerdir. Çankaya Nakliyat güvencesi altında her türlü arşiv dosyalarını kusursuz boyutta taşıyabilmekteyiz.

Hastane, okul, muhasebe büroları, noter ve devlet kurumlarının arşiv taşıma işlemlerini hesaplı ve üstün titizlik kalitesiyle nakliyesi yapmaktayız.

Arşiv eşya nakliye hizmeti almak istediğinizde ücretsiz olarak firmamız tarafından gönderilen eksper eşyalarınızı veya arşiv dosyalarınızı inceleyerek size uygun gerekli taşıma programı hazırlar.

Anlaşma olması halinde çift nüshadan oluşan nakliye sözleşmesi ile belirtmiş olduğunuz tarihlerde eşyalarınız taşınır. Arşiv taşımacılığı hizmetlerinde firmamızı tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.