• Bize Ulaşın

    0 (312) 437 38 00
  • 7/24 İletişim

    0 (506) 659 91 27

EŞYA DEPOLAMA

Çankaya Nakliyat olarak 15 yıllık nakliyat deneyimine sahibiz. Nakliyatın yanı sıra Türkiye'nin birçok ilinde depolama hizmeti sağlamaktayız. Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu firmamızda siz değerli müşterilerimiz için profesyonel olarak depolama hizmeti veriyoruz.

Depo Özellikleri

Depolarımıza akıllı oda tipi eşya depolama adını verdik. Her bir bireye ait ayrı depolar bulunmaktadır. Odalarda siz değerli müşterilerimizin eşyaları en iyi şekilde dikkat edilerek muhafaza edilmektedir. Eşya deposu odalarımız güvenlik kameraları ve güvenlik görevlileri tarafından 7/24 korunmaktadır. Ayrıca depolarımız yangın, deprem, sel gibi durumlara karşı sigortalanmıştır. Sigorta ile eşyalarınız güvence altına alınmıştır.

Depolama İşlemi

Eşyalarınızı eşya depomuzu kullanarak aylık ve yıllık olarak kiralayabilirsiniz. Uzun sürecek işleriniz için rahatlıkla eşya depomuzu tercih edebilir, güvenilir bir ortamda muhafaza edilmelerini sağlayabilirsiniz. Eşya depolama öncesi bazı işlemlerin yapılması gerekmektedir. İlk önce ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertiz hizmeti ile depoya götürülecek eşyalar incelenir. Sonrasında eşyalar göz önüne alınarak taşıma planı hazırlanır. Doğru ambalajlama malzemeleri kullanılarak eşyaların paketlenmesi yapılır. En son personeller tarafından taşıma işlemi gerçekleşir. Ayrıca eşyaların incelenmesi sırasında çıkarılan listenin bir nüshası da müşteriye verilir. Müşterilerimiz eşyalarına ihtiyaç duydukları anda firmamızdan bir hafta önce randevu talep ederler. Eşyaların çıkarılması personellerimiz tarafından yapılır.

Hangi Eşya Türleri Depolanır?

Eşya depomuzda ofis eşyalarınızı, otomobil parçalarınızı, arşiv dosyalarınızı, yaz kış lastiklerinizi ve motosiklet gibi eşyalarınızı depolayabilirsiniz. Görüldüğü gibi depolarımız sadece ev tipi eşyalar için değil geniş bir alanı kapsayan eşyalar içinde kullanılabilmektedir. Tüm eşyalarınızı güvenli bir biçimde eşya depolarımızda muhafaza edebilirsiniz. Eşya depolarımız 2+1 ve 3+1 türündeki eşyalar ile orantılı büyüklüğe sahiptir. Her eşya için yeterli alan vardır.

Depo Güvenliği

Eşyalar depolanmadan önce müşterilerimiz firmamızdan randevu alarak eşya depolanan yeri görebilir, inceleme yapabilir. Firma sorumluları tarafından müşterilerimize depo açılır. Eşyalar depolandıktan sonra odaların kapısı müşterilerin gözetiminde mühürlenir ve tekrardan talep edilirse açılabilir. Oda tipi olarak tasarladığımız depolarda iki adet anahtar bulunmaktadır. Odanın açılması için her iki anahtarın da olması gerekmektedir. Anahtarlardan birinin eksik olduğu durumda odalar kesinlikle açılmaz. İki anahtardan biri Çankaya Nakliyat firmamızda diğeri ise müşterimizde kalmaktadır.

Çankaya Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Profesyonel eşya depolama ve diğer hizmetlerimizden yararlanmak ve bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilir, uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.